אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
חשיפת הפוטנציאל באמצעות ניתוח המערכת
  להפחית עלויות בדרך שיטתית
 
  

חשיפת הפוטנציאל באמצעות ניתוח המערכת

 

Air Demand Analysis – ADA

מערכת ADA‎‎‎‏ ( Air Demand Analysis‏‏ ) היא מערכת ייחודית שפותחה על ידי מהנדסי KAESER . היא מספקת נתונים משמעותיים , מדויקים וחיוניים לתכנון מערכת אספקת אוויר דחוס מודרנית "תפורה" לצרכי הלקוח. על בסיס השוואה בין האופציות השונות, באמצעות המערכת KESS) ‎KAESER's Energy Saving System ‏‎) ניתן להגדיר איזו מערכת תספק את התוצאה הטובה ביותר עבור כל אפליקציה.

KAESER Energy Saving System – KESS

באמצעות KESS ,על בסיס הנתונים שמערכת ADA מספקת, ניתן לתכנן מערכת אספקת אוויר מודרנית "תפורה" לצרכי הלקוח. משווים בין באופציות השונות וקובעים איזו מערכת נותנת את התוצאה היעילה ביותר לאפליקציה המוגדרת.

פיתרון אישי לצרכים אישיים

על בסיס פרופיל צריכת האוויר שהמערכת ADA קבעה וניתוחה באמצעות KESS, המהנדסים מבית KAESER קובעים מהו סוג והרכב מערכת האוויר הדחוס התואם כל מקרה לגופו. לאפשר ל KAESER לתכנן מערכת אוויר דחוס, זה ליצור את המפגש הייחודי בין הצרכים לפיתרון!

להוריד עלויות אנרגיה

עלויות אנרגיה יכולות להסתכם ביותר מ % 90 מסך העלויות הכוללות הכרוכות בהפקת אוויר דחוס . עם זאת, קיים פוטנציאל חיסכון באנרגיה לא מנוצל במערכות אוויר דחוס. ניתן לחסוך ב 30% ויותר בהוצאות אנרגיה. את החיסכון ניתן להשיג על ידי יצירת יחסי גומלין בין הטכנולוגיה ההנדסית של המדחס ולבין מערכת בקרה מתקדמת מבוססת PC.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Analysis and Advice

Download

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com