אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
  חשיפת הפוטנציאל באמצעות ניתוח המערכת
להפחית עלויות בדרך שיטתית
 
  

להפחית עלויות בדרך שיטתית

 

ADA & ו KESS - הפירוט המלא

לאחר שנקבעו הצרכים ותנאי ההפעלה, ניתן לגשת לשלב התכנון. כל המדדים הרלוונטיים הכוללים בין היתר רמת הלחץ, הספיקה, איכות האוויר, ביצועי המערכת וצריכת האנרגיה נלקחים בחשבון בתכנון מערכת חדשה.

המהנדסים ב KAESER מאוד מנוסים בהקמת פרויקטים בכל מגוון היישומים הקיימים בתחום האוויר הדחוס. הם בקיאים בתכנון מערכת שתפעל ביעילות מקסימלית ותתאים בדיוק לצרכים שנקבעו.

אודות לשליטה מקצועית ולידע מעמיק במגוון המוצרים בתחום האוויר הדחוס, המומחים שלנו ימצאו כל דרך אפשרית לצמצם למינימום עלויות צריכת אנרגיה.

1 צריכת אוויר דחוס נוכחית

הצעד הראשון בתכנון מערכת אוויר דחוס הוא להגדיר מהן הדרישות והצרכים. באמצעות המערכת ADA , המומחים של KAESER מגדירים מהן הדרישות מהמערכת.2 לבדוק את צריכת האנרגיה

נתונים מדויקים מראים את צריכת האנרגיה הממשית ומידת יעילותה של כל אחת מהסימולציות המוצעות. מידע זה הוא הבסיס לצעדים הבאים לקראת בחירת המערכת היעילה ביותר מבחינת צריכת אנרגיה.


3 להשוות הספקים מוגדרים

רק כאשר בודקים את היחס בין צריכת האנרגיה הריאלית לבין ספיקת האוויר, ניתן לחשב מהו הספק הדחיסה המתאים .מידע זה משקף נאמנה את יעילות צריכת האנרגיה של מערכות שונות.

4 הפתרון האופטימלי

באמצעות מערכת ‏‎‎‎‏KESS‏ (KAESER Energy Saving System ) מתבצע ניתוח נתונים שנאספו מ ADA. חברת KAESER פיתחה תוכנה מתקדמת שאינה מציעה רק פתרון אחד פשוט אלא מציעה את הפתרון היעיל ביותר והחסכוני ביותר מבין מספר אפשרויות.

5 לחסוך אנרגיה - מבט מעשי

ADA ו KESS מבית KAESER מציעים כלים לניתוח והערכת פוטנציאל החיסכון באנרגיה שניתן לנצל בכל מערכת אוויר דחוס נתונה.

6 אמינות יוצאת דופן

מערכת אוויר דחוס יעילה היא זאת שאמינותה מקסימלית בכל רגע נתון. זו הסיבה שב KAESER המהנדסים משקיעים תשומת לב מיוחדת בתכנון במטרה להשיג את הביצועים הטובים ביותר.

7 לתכנן עם CAD

טכנולוגיה חדשנית משרתת את תוכנת CAD .באמצעותה ניתן להמחיש תחנה על כל מתקניה ולהציע ללקוח "סיור וירטואלי" טרם התקנת המדחס הראשון.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Brochures
Questionnaire for Air Demand Analysis
Analysis and Advice

Download

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com