אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
  מדחסים בורגיים
  אוויר נטול שמן
  מדחסים בוכנתיים
  הטיפול באוויר הדחוס
  מערכות בקרה
  משאבת ואקום בורגי
  מפוחים
  מדחסים ניידים
  חלקי חילוף
  מערכת שלמה-לחץ גבוה/נמוך
סיכום
  Industry 4.0
 
  

SIGMA AIR UTILITY

 

חבילת מוצר - שירות

לקנות רק אוויר!
תאר לעצמך שאינך נדרש לכל השקעה כספית עבור מערכת האוויר הדחוס החדשה שלך. אתה לא זקוק להון עצמי או להלוואה חיצונית, כדי ליהנות ממערכת הנמצאת בחוד החנית של הטכנולוגיה בהנדסת האוויר הדחוס. אספקת האוויר הדחוס מובטחת באופן קבוע ואין צורך, לא בכוח אדם ולא בתקציב, כדי לטפל ולתחזק את המערכת. נשמע מעניין? אכן כן. ראה בעצמך!

רווח ללא פשרות
לא היית מקים תחנת כוח כדי לספק את צרכי החשמל שלך. אז למה להשקיע בהקמת תחנת אוויר דחוס כאשר KAESER מציעה לך SIGMA AIR UTLITY? אנחנו מתכננים, מקימים, מפעילים ומתחזקים את תחנת האוויר הדחוס. אתם נהנים מיתרונות רבים: אוויר דחוס זמין, יעילות מרבית בצריכת האנרגיה ושקיפות מוחלטת של העלויות.

המומחיות של הספק
האוויר הדחוס הוא גורם מרכזי בתהליך הייצור. על כן, אין כאן מקום לסיכונים ונכון לסמוך על המומחים הידועים בתחום. חברת KAESER מציעה חבילת מוצר - שירות תפורה לצורכי הלקוח. חברת KAESER מציעה לא רק פתרונות מותאמים לכל הצרכים שתוכננו על ידי המומחים באוויר דחוס. כייצרן מדחסים מוביל וספק מערכות אוויר דחוס, חברת KAESER מייצרת את המדחסים, את הציוד לטיפול באוויר ואת מערכות הניהול והבקרה, תחת האיכות "Made in Germany" המוכרת בעולם כולו. מרכז הישרות Teleservice, המרכז הלוגיסטי ורשת השירות הנרחבת חוברים יחד כדי לספק אוויר דחוס בזמינות המרבית. הכל מתואם.

שקיפות ואמינות
כאשר חברה קונה רק את האוויר הדחוס במקום תחנת מדחסים, היא נהנית מהשקיפות המקסימלית בעלויות. במקום תחשיב מורכב של תמחיר, המחיר למטר קוב אוויר דחוס נקבע מראש ולזמן ארוך. התמחיר תקף לאורך כל תקופת ההסכם. הוא מכסה את עלויות ההקמה, את הייצור וצריכה בסיסית באוויר דחוס. ההסכם מגדיר גם מחיר קבוע לאוויר דחוס החורג מהצריכה הבסיסית שנקבעה.


האתגר התמידי בניהול:

עלויות משתנות - עלויות קבועות

חברה צריכה להגדיל את חלקן של העלויות המשתנות לעומת העלויות הקבועות. במקרה של משבר כלכלי וצניחה ברווח, היא תהיה מוגנת בפני נפילה חדה של היקף הייצור ושל תזרים המזומנים. זו אחת מהדרכים להתגבר על הקשיים ולהבטיח שגשוג.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Brochure
SIGMA AIR UTILITY

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com