אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
  מדחסים בורגיים
אוויר נטול שמן
  מדחסים בוכנתיים
  הטיפול באוויר הדחוס
  מערכות בקרה
  משאבת ואקום בורגי
  מפוחים
  מדחסים ניידים
  חלקי חילוף
  מערכת שלמה-לחץ גבוה/נמוך
  סיכום
  Industry 4.0
 
  

מדחסים בורגיים נטולי שמן

 

מפרט טכני

‎שתי דרגות דחיסה
ספיקת אוויר עד ‎51 m³/min
לחץ bar‎‏ 0‏‏‏‎ 4, 6, 8, 1


הדחיסה נטולת השמן נכנסת למימד חדש
המדחס הבורגי היבש  עם שתי דרגות דחיסה מבית KAESER לא רק מרשים בעיצובו החכם. הוא גם בולט בפרטים טכניים חדשניים - כמובן האיכות של KAESER.

היעילות לאורך זמן
האמירה פשוטה: האוויר הדחוס צריך להיות זמין בכל זמן שהוא נחוץ. על כן, המדחסים עם שתי דרגות דחיסה‏ נטולי השמן מבית KAESER הם בעלי מבנה חזק, להבטיח ביצועים מצוינים לאורך זמן תוך אמינות גבוהה. הרכיבים השונים עוברים בדיקות קפדניות והם תוצאה של קרוב למאה שנות פיתוח ונסיון בתחום ההנדסה המכאנית של חברת KAESER - עבור אוויר דחוס זמין, לאורך זמן, במענה לכל דרישה.

חדשנות עם ראש שקט
מרכז המחקר והפיתוח המודרני של KAESER שבקובורג מאחד את כל היתרונות הטכנולוגיים. המהנדסים מבית KAESER יצרו קונצפט חדשני סביב תכנון בלוק הדחיסה בורגי נטול השמן עם שתי דרגות דחיסה‎‎‏ ‏‎. לדוגמא, המדחסים הבורגיים נטולי השמן עד ‎ 355 kWזמינים עם מערכת קירור אוויר.

יעילות לאורך כל הדרך
כאשר מתייחסים לעלויות הכוללות המושקעות ברכישת מדחסים או מערכות אוויר דחוס שלמות, האיכות והמומחיות של KAESER הם גורמים מרכזיים: החיבור המושלם בין יעילות ניצול האנרגיה, קלות התחזוקה/הטיפול וראיית השלם במערכת האוויר הדחוס, מבטיח עלויות אוויר דחוס נמוכות תוך זמינות מקסימלית.

תחזוקה קלה
התחזוקה הקלה הוגדרה מראשיתו של שלב תכנון המכונות בסדר עדיפות ראשון. מיעוט של חלקים שנשחקים וכן חומרים בעלי איכות גבוהה במיוחד גורמים לכך שמר ווחי הטיפולים גדולים יותר. דרישות התחזוקה נמוכות, העמידות טובה יותר ולאורך זמן. גישה קלה אודות דלתות רחבות במיוחד ומצנן נשלף הם  חלק מהפריטים הטכניים המקלים על השירות.


 
KAESER home Sitemap
More Information
בחירות טכנולוגיות משכנעות
ביצועים ואמינות יוצאי דופן
פתרונות איכותיים
מערכות קירור ומנועים יעילים
לבחירה עם בקרת שינוי מהירות (SFC)
חיסכון משמעותי על ידי מיחזור חום
ייבוש האוויר הדחוס במדחסים הבורגיים היבשים

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com