אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
  מדחסים בורגיים
  אוויר נטול שמן
  מדחסים בוכנתיים
  הטיפול באוויר הדחוס
  מערכות בקרה
  משאבת ואקום בורגי
  מפוחים
  מדחסים ניידים
  חלקי חילוף
  מערכת שלמה-לחץ גבוה/נמוך
  סיכום
  Industry 4.0
 
  

יותר ויותר בוחרים KAESER

 

מסחר ותעשיה

בתעשיה, רוב הצרכים באוויר דחוס מכוסים על ידי מדחסים בורגיים.השימוש בהם רק גדל בשטח המחסר ובתי המלאכה. המדחסים הבורגיים מבית KAESER עם SIGMA PROFILE הם עדות למגמה המתפתחת, כאשר יותר מ 200,000 ממערכות אלה, הבולטות בכדאיותן ואמינותן, הינן בשימוש ברחבי העולם.

screw compressors

rotary screw vacuum packages

שאיבת אבק, אריזה , סינון

KAESER כדי לשאוב אבק, לפקח, לייבש, בתהליכים של הוצאת גאזים, וכן לסינון או מילוי בקבוקים ושפורפרות, משתמשים במערכות עם בלוק דחיסה בורגי בוואקום מבית KAESER. מערכות אלה מצוידות גם במערכת בקרה מרכזית בשם SIGMA CONTROL 2 היושבת כל מחשב PC תעשייתי.

ייצור בקבוקים בשיטת PET

ב KAESER , פותחה מערכת חסכונית יוצאת דופן הנותנת מענה ליישום התעשייתי הנמצא בצמיחה. SIGMA PET AIR היא מערכת ייצור בקבוקים הכוללת רמה אחת בלחץ נמוך (מדחס בורגי, בקרת אוויר), ורמה  בלחץ גבוה (בוסטר, שאיפת אוויר) ומערכת ייבוש בקירור יעילה ביותר. בנוסף לביצועים המצוינים של המערכת, המשתמש נהנה מהשקעה נמוכה והוצאות הפעלה נמוכות.

screw compressors

rotary blowers

יישומים בתחום הלחץ והוואקום

המפוח הבורגי מבית KAESER עם OMEGA PROFILE משרת יישומים בתחום הלחץ והוואקום , למשל בייבוש ואוורור בריכות חמצון, שינוע חומר אבקתי או גרגירי, ניקיון בשאיבה ואריזה.

חפירת מנהרות והגנה בפני זיהום מים

מדחסי השטח Mobilair פועלים  על דיזל. הם חסכוניים והשימוש בהם מגוון. הם משרתים מגוון רחב של אפליקציות, כמו אספקת אוויר בפרויקטים של חפירת מנהרה (לדוגמא : המנהרה בעיר קלן שבגרמניה) או יצירת מחסום לנפט שנשפך בקרבת נמלים.

Mobilair diesel-driven compressors

 
KAESER home Sitemap
More Information
KAESER - Informative literature

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com