אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
מדחסים בורגיים
    מיחזור אנרגיה
    עיצוב סטנדרטי
    עם מייבש קירור
    קרה במהירות משתנה
  אוויר נטול שמן
  מדחסים בוכנתיים
  הטיפול באוויר הדחוס
  מערכות בקרה
  משאבת ואקום בורגי
  מפוחים
  מדחסים ניידים
  חלקי חילוף
  מערכת שלמה-לחץ גבוה/נמוך
  סיכום
  Industry 4.0
 
  

יותר אוויר,יותר חיסכון....

 

עלויות מופחתות

עלויות האנרגיה הכרוכות בהפעלתו של כל מדחס במהלך שנות חייו, עוברות בהרבה את עלויות ההשקעה הראשונית. עלויות הרכישה עלולות להטעות שיקולי כדאיות. גורמי יעילות ואמינות מהווים שיקולים חיוניים במהלך הפקת האוויר הדחוס וב KAESER , משיגים יעדים אלה באמצעות ציוד איכותי ועמיד לאורך זמן. השימוש במדחסים הבורגיים מבית KAESER תורם לעסקים להרחיב את גזרת התחרות שלהם ולהפחית בצורה משמעותית עלויות ייצור האוויר הדחוס.

להיטיב עם הסביבה ולחסוך עלויות על ידי מיחזור חום:
חום רב מופק במהלך הפקת אוויר דחוס והוא מהווה פוטנציאל חיסכון משמעותי. אנרגיה זו זמינה לשימוש. למעשה, למעלה מ‏‏‎ 94% ‎‎‏‏‏‎‎מאותה אנרגיה, הנצרכת להפיק אוויר דחוס ניתנת לשימוש חוזר. לא זו בלבד שנחסכות הוצאות עתק מידי שנה, אבל גם כמויות פליטת ה CO2 לאוויר פוחתות. -
משקל החיסכון תלוי בגודל המדחסים וסוג האנרגיה הראשוני הנמצא בשימוש (חשמל,גז,סולר). בנוסף,יש לציין כי ניתן לשדרג רבים מהמדחסים הישנים על מנת למחזר חום.

Sigma Control

מערכות בקרה החוסכות אנרגיה :
SIGMA CONTROL 2 ו- SIGMA CONTROL BASIC

המערכת Sigma Control 2 היא בעלת מבנה מודולרי המאפשר גמישות רבה. על כן, אותה תצורה משרתת מגוון רחב של מדחסים בורגיים מבית KAESER . המערכת כוללת יחידת בקרה מרכזית ומודולי כניסה/יציאה נפרדים. התכנון המודולרי מאפשר ערוצי תקשורת מגוונים. ההפעלה ידידותית למשתמש.

שרת Web משולב
המערכת Sigma Control 2 מצוידת בשרת אינטרנט כך שניתן להתערב בהפעלת המדחס דרך ה intranet/Internet. ניתן לצפות דרך כל מחשב PC המחובר לאינטרנט בנתוני ההפעלה, בהודעות על תקלה או בהודעות על טיפול תחזוקה. המערכת מוגנת על ידי סיסמא. ההפעלה הופכת להיות קלה יותר והתחזוקה פשוטה.

בלוק הדחיסה עם הרוטור SIGMA PROFILE חוסך אנרגיה

ניתן להשיג כוח הנעה מוגדר באמצעות בלוק דחיסה קטן ומהירות סיבובית גבוהה או באמצעות בלוק דחיסה גדול ומהירות נמוכה. בכוח הנעה זהה, הבלוקים הגדולים במהירות סיבובית נמוכה, יעילים יותר ומפיקים יותר אוויר דחוס .
זו הסיבה שב KAESER מייצרים רק בלוקי דחיסה בעלי מהירות סיבובית נמוכה עם רוטור בעל פרופיל אופטימאלי. כל מדחס בורגי מבית KAESER מחזיר במהירות את עלויות ההשקעה שלו דרך עלויות האנרגיה שהוא חוסך.

Sigma Profil

SIGMA PROFILE מבית KAESER

מאז פיתוחו,ה SIGMA PROFILE מבית KAESER , עובר תהליך שיפור מתמיד ומתמשך. - הוא מאפשר חיסכון אנרגיה של למעלה מ15- אחוז יותר לעומת פרופיל בורגי רגיל.
ב KAESER ,כל בלוק דחיסה בורגי מצויד בפרופיל שמתוכנן להשיג יעילות מקסימאלית בניצול האנרגיה.
סיבובי המסבים גדולים במיוחד והם בנויים בדיוק רב. הטולראנס (tolerance) נמוך והאמינות גבוהה במיוחד לאורך זמן.

 
KAESER home Sitemap
More Information
הדיוק שבטכנולוגיה-האיכות שבתוצאות
SIGMA PROFILE–יותר אוויר בפחות אנרגיה
Brochures
Rotary Screw Compressors
Compressed air treatment

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com