אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
  מדחסים בורגיים
  אוויר נטול שמן
מדחסים בוכנתיים
    CLASSIC
    PREMIUM
    EUROCOMP
    מדחסים לתעשיה
    BOOSTER
  הטיפול באוויר הדחוס
  מערכות בקרה
  משאבת ואקום בורגי
  מפוחים
  מדחסים ניידים
  חלקי חילוף
  מערכת שלמה-לחץ גבוה/נמוך
  סיכום
  Industry 4.0
 
  

מדחסי בוכנה

 

האיכות והיעילות של העבודה בבתי מלאכה ובייצור התעשייתי תלויים מאוד בסוג הכלים והמכונות שבשימוש. מדחסי בוכנה מודרניים מציעים פתרונות מאוד יעילים במגוון רחב של יישומים. חברת KAESER מציעה מגוון  רחב של דגמים שונים של מדחסי בוכנה בעלי הספק שונה, להיענות לכל הצרכים בהפקת אוויר דחוס.


מדחסים לבתי מלאכה - Classic

מדחסי KAESER מהסדרה "Classic " מתוכננים ובנויים על פי סטנדארט איכות מאוד גבוה ובקפדנות רבה. העלות שלהם תואמת את צרכי העסקים הקטנים והבינוניים מבלי להתפשר עם היעילות ,האמינות וחוסן המוצר.

קיימים דגמים שונים ,מתאימים לכל יישום.  מדחסי הבוכנה מהסדרה  Classic  דורשים תחזוקה מינימאלית והם מתוכננים לעבוד שנים רבות ביעילות ואמינות.

מדחסים לבתי מלאכה - Premium

מדחסי הבוכנה מבית KAESER מהסדרה "Premium " עונים על הדרישות הגבוהות ביותר בכל הנוגע לאיכות ואמינות.

ייצור המוצר מתבצע בקפדנות יתרה ושימוש בחומרים איכותיים, להבטיח את תוצאות הטובות ביותר תוך יעילות מרבית. יתרונות אלה, בשילוב עם דרישות תחזוקה מינימאליות הופכות את המוצרים מהסדרה "Premium " לבחירה האידיאלית לכל צרכי בתי המלאכה.

מדחסי הבוכנה Eurocomp

מדחסי הבוכנה מהסדרה "Eurocomp " נותנים מענה מושלם לצרכים במלאכת יד, בבתי מלאכה . הם קיימים בדגמים שונים : עם מיכל אוויר אנכי או אופקי, או עם מיכל אוויר נפרד. כל הגדמים בסדרה "Eurocomp " מתאימים להתקנה בכל סביבת עבודה.

מדחסי הבוכנה "Eurocomp " מבית KAESER בולטים באיכותם. בלוק הדחיסה "Made in Germany "מערכת קירור מאלומיניום והרצה ישירה, כל אלה מבטיחים הפעלה יעילה לאורך זמן .

מדחסי בוכנה לתעשייה

מדחסי בוכנה לתעשייה אמינים במיוחד, עמידים וחזקים לאורך זמן. הם מציעים אפשרויות מגוונות ודורשים תחזוקה מינימאלית.

אודות המומחיות ההנדסית שנרכשה במהלך 80 שנות ניסיון, המדחסים מבית KAESER תוצרת גרמניה, עומדים בסטנדארטים של איכות גבוהה והיא ערובה ליעילות ואמינות בלתי מתפשרת.

בוסטרים

חברת KAESER Compressors מציעה מגוון רחב של בוסטרים בהספקים גבוהים  עד bar (g)‎ ‏‎45. התאמתם למתקנים SIGMA PET AIR ולמדחסים הבורגיים מבית KAESER מושלמת.

 
KAESER home Sitemap
More Information
מאגר מידע

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com