אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
  מדחסים בורגיים
  אוויר נטול שמן
  מדחסים בוכנתיים
הטיפול באוויר הדחוס
    מייבשים
    מסננים
    Air-Main Charging Systems DHS
    מפריד אקולוגי
  מערכות בקרה
  משאבת ואקום בורגי
  מפוחים
  מדחסים ניידים
  חלקי חילוף
  מערכת שלמה-לחץ גבוה/נמוך
  סיכום
  Industry 4.0
 
  

הטיפול באוויר

 

קיים צורך לייבש , לנקות ואף לטהר אוויר דחוס, כל זאת בהתאם ליישום הנדרש או לתחום בתעשייה. עם מערכות KAESER ניתן להפיק אוויר דחוס באיכות גבוהה ונקי מכל לכלוך וחלקיקים מזהמים .

מהו הטיפול באוויר המתאים ביותר לצרכים שלך? כדי לקבל מידע מפורט, הקש על הקטגוריות המוצגות ברשימה בצד ימין  או צור קשר עם אחד המומחים שלנו לשם התייעצות.

ייבוש

האוויר מהסביבה המוזרם לתוך המדחס הינו תערובת של גזים המכילים תמיד אדי מים. בכל מצב, כמות אדי המים שהאוויר מסוגל להכיל, תלוי בעיקר בטמפרטורה שלו. ככל שטמפרטורת האוויר עולה - תופעה ידועה במהלך הדחיסה - רמת הלחות אף היא עולה. כאשר האוויר מקורר, הלחות פוחתת - ואז האדים מתעבים. המשקעים עוברים תהליך הפרדה במפריד הציקלוני , או במיכל האוויר שנמצא בחלק התחתון של המדחס. אבל האוויר עדיין רווי אדי מים. במהלך קירור האוויר נוצרים משקעים בכמויות משמעותיות , בתוך הצנרת ובנקודות היציאה. על כן, ייבוש האוויר הוא מהלך הכרחי על מנת למנוע תקלות במערכת, הפסקות בתהליך הייצור, הוצאות על תיקונים יקרים ועבודות תחזוקה נוספות . ייבוש אוויר.

סינון

בממוצע, מדחס שואב מכל מטר קוב אוויר למעלה מ 190 מיליון חלקיקים של לכלוך , וירוסים ובקטריות למיניהם . המדחס לבדו , מסוגל לסנן רק את החלקיקים המוצקים הגדולים ביותר ורוב רובם של החלקיקים המזהמים עדיין נותרים באוויר הדחוס. על כן, ברוב האפליקציות , יש להקדיש תשומת לב רבה לטיפול נאות באוויר : אוויר דחוס נקי ובעל איכות גבוהה הוא ערובה להפעלה ללא תקלות במערכת הפניאומאטית ובמערכת הבקרה . המערכת תפעל זמן ארוך יותר ובנוסף, הצנרת והשסתומים יהיו מוגנים בפני סתימות . אוויר נקי חוסך בעלויות תחזוקה, בתיקון תקלות ובמידה מסוימת בעלויות ההשקעה הראשונית.

מערכת טעינת לחץ

המערכות המיועדות לטפל באוויר מתוכננות לספיקת אוויר מוגדרת כאשר מערכת ההפעלה בדחיסה מלאה ובלחץ מוגדר . בהעדר התנגדות , בעת הפעלה מחודשת, לאחר הפסקת עבודה או הפעלה בטעינת סרק, המייבשים והמסננים עלולים להיות מוצפים על ידי פרץ של זרימת אוויר פתאומית . מערכת טעינת לחץ תופעה זו נמנעת אם מפעילים מערכת טעינת לחץ. לא זו בלבד שבאמצעותה נקבל בעקביות אוויר דחוס באיכות גבוהה, אלא שכל המערכת תפעל ברמת אמינות גבוהה יותר והציוד המיועד לטיפול באוויר יפעל לאורך זמן.

הטיפול במשקעים

היווצרות משקעים  היא תופעה בלתי נמנעת התהליך דחיסת האוויר . משקעים הם נוזלים כימיקליים רעילים המורכבים בעיקר ממים, אך הם מכילים גם שמן וחלקיקים מוצקים (למשל חלודה). הם עלולים לגרום לשיבושים תפעוליים ולנזקים רציניים במערכת כמו קורוזיה ,אם לא נזרים אותם הלאה לנקודות האיסוף הניסיון מראה שלאורך זמן , פוחתת אמינותה של שיטת הניקוז באמצעות מצוף ושהנקזים עם פיקוד שעון גורמים להפסדי אוויר רציניים . הנקזים המצוידים בסנסור רגישות ECO DRAIN מספקים מענה מושלם. ECO DRAIN נקז נוזלי עיבוי
היווצרות משקעים  היא תופעה בלתי נמנעת התהליך דחיסת האוויר . משקעים  הם נוזלים כימיקליים רעילים המורכבים בעיקר ממים, אך הם מכילים גם שמן וחלקיקים מוצקים (למשל חלודה). חומרים אלה, והשילוב בניהם עלולים לגרום לפגיעה ממשית באיכות הסביבה אם משאירים אותם במצב גולמי. התקנות הנוגעות להגנה על איכות המים קובעות כי חובה לטפל במים מזוהמים עד לרמות טיהור כנדרש באותן תקנות בטיחות . המערכות לטיפול במשקעיםי AQUAMAT מבית KAESER COMPRESSORS עונות בדיוק לדרישה זו: באמצעות מערכות אלה, רמות הזיהום עומדות בתחומים התקניים (לדוגמא 10 עד ‎mg/l ‏‏20 של פחמימן )

 
KAESER home Sitemap
More Information
מאגר מידע

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com