אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
  מדחסים בורגיים
  אוויר נטול שמן
  מדחסים בוכנתיים
הטיפול באוויר הדחוס
  מייבשים
      מייבשי קירור KRYOSEC
      מייבשי קירור SECOTEC
    SECOTEC Refrigeration dryers from 17.0 m³/min
      לחסוך באנרגיה עם המייבשים TH-TI
      THP מייבש ללחץ גבוה
      מייבשי ממברנות
      מייבשי ספיחה
      מייבשי ספיחה עם חימום
      מייבשים היברידים
    מסננים
    Air-Main Charging Systems DHS
    מפריד אקולוגי
  מערכות בקרה
  משאבת ואקום בורגי
  מפוחים
  מדחסים ניידים
  חלקי חילוף
  מערכת שלמה-לחץ גבוה/נמוך
  סיכום
  Industry 4.0
 
  

מייבש קירור SECOTEC מהסדרה TF

 

מפרט טכני

סדרה TF
ספיקת אוויר: 17.0 עד‏ ‎‏min‎‎‏ /‎ 34.0 m³


הדור הבא: עוד יותר יעיל בייבוש האוויר הדחוס

השם SECOTEC הוא כבר מזמן השם נרדף של מייבשי הקירור של חברת KAESER. הם ידועים באיכות שלהם, באמינות המקסימלית, בעבור נקודות הטל היציבות ובעלויות הכוללות הנמוכות ביותר לאורך כל חיי השירות שלהם. יחד עם מחליף החום החדשני SECOPACK LS עם חום כמוס ומערכת הבקרה SIGMA CONTROL SMART, הדור החדש של המייבשים מעמיד את הרף גבוה כשמדובר ביעילות אנרגטית, בחיסכון במקום ובקלות ההפעלה.

חיסכון באנרגיה

מייבשי הקירור מהסדרה SECOTEC TF צורכים פחות אנרגיה:W 87 לכל מטר קוב אוויר דחוס לדקה (ISO 7183 A1)! אודות הבקרה החוסכת באנרגיה, העודף מעוצמת הקירור הנפלט בדחיסה חלקית נאגר במסה התרמית כדי לשמש את הייבוש ללא צורך בצריכת חשמל. התגובתיות של מערכת מחליף החום SECOPACK LS מבטיחה בקביעות נקודות טל יציבות.

קומפקטיות

החלק שבו מאחסנים את המסה התרמית שבמחליף החום החדשני SECOPACK LS מלא בחומר בעל שינוי פאזה. בכמות זהה, יכולת הצבירה שלו מאפשרת חיסכון של 98% מהחומר לעומת מסות תרמיות רגילות אחרות. יכולת הצבירה המרשימה מאפשרת לא רק נקודת טל יציבה. החיסכון במקום משמעותי ביותר. הצמצום במפלי לחץ אודות הצנרת האופטימלית תורם לחיסכון באנרגיה של המייבשים מהסדרה SECOTEC TF.

הפעלה ידידותית

מערכת הבקרה האלקטרונית SIGMA CONTROL SMART ידידותית למשתמש. המסך הצבעוני, והניווט בין התפריטים השונים פשוטים בזכות סמלים אוניברסליים. הזיכרון, המונים של שעות ההפעלה והמונים השונים עבור טיפולי התחזוקה מאפשרים ביצוע מעקב ובקרה וכן ניתוח נתוני ההפעלה. בזכות מגעים יבשים, במהירות ובקלות מתבצעת התקשורת עם מערכות בקרה מרכזיות כמו SIGMA AIR MANAGER.

יעילות לאורך זמן

מערכת הקירור של מייבש הקירור SECOTEC TF היא בעלת איכות גבוהה: ההפעלה אמינה גם בטמפרטורה סביבתית של עד +45 °C (קיימת אופציה של 50 °C). מפריד המשקעים הגדול והמנקז האלקטרוני ECO DRAIN מסלקים את המשקעים באמינות רבה בכל שלבי הדחיסה. המייבש פועל לאורך שנים כי המעבה וה‑ SECOPACK LS עשויים אלומיניום וצנרת האוויר הדחוס עשויה נירוסטה. מערכת החשמל תואמת את התקנה EN 60204-1.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Brochures
SECOTEC TE - TF
Compressed air treatment

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com