אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
  מדחסים בורגיים
  אוויר נטול שמן
  מדחסים בוכנתיים
הטיפול באוויר הדחוס
  מייבשים
      מייבשי קירור KRYOSEC
      מייבשי קירור SECOTEC
      SECOTEC Refrigeration dryers from 17.0 m³/min
      לחסוך באנרגיה עם המייבשים TH-TI
      THP מייבש ללחץ גבוה
      מייבשי ממברנות
    מייבשי ספיחה
      מייבשי ספיחה עם חימום
      מייבשים היברידים
    מסננים
    Air-Main Charging Systems DHS
    מפריד אקולוגי
  מערכות בקרה
  משאבת ואקום בורגי
  מפוחים
  מדחסים ניידים
  חלקי חילוף
  מערכת שלמה-לחץ גבוה/נמוך
  סיכום
  Industry 4.0
 
  

מייבשי ספיחה קטנים - נקודת טל נמוכה

 

מפרט טכני

סדרה DC
ספיקת אוויר 0.15 עד ‎m³/min ‏ 154.53

Gruppe DC

ייבוש אמין ובטוח עד מינוס °C‏‏‎‏‎ 70
מייבשי הספיחה DC מבית KAESER מתוכננים בקפדנות רבה וללא פשרה עם האיכות הנדרשת. הם פועלים ביעילות ואמינות להשגת לנקודת טל נמוכה גם כשהתנאים קשים וגם כאשר ההפעלה היא רציפה וממושכת. כמויות נדיבות של חומר הספיחה האיכותי "SIGMA Dry " תורמות לייבוש יוצא מהכלל. חומר הספיחה פעיל לאורך תקופות ארוכות יותר מהממוצע המקובל ונדרשות כמויות קטנות בלבד של אוויר ריענון . בעקבות המחזורים הארוכים , פוחתת הדרישה למרכיבים נוספים להשגת זרימת אוויר אופטימאלית . הפילטרים בנקודת הכניסה והיציאה הם חלק בלתי נפרד מהמערכת הסטנדרטית.

המרכיב של חומר הספיחה הוא אלומינה (תחמוצת האלומיניום). יכולת הספיחה היא גבוהה במיוחד וכושר הריענון הגדול מאפשר השגת נקודות טל נמוכה לאורך זמן ואבדן לחץ מינימאלי. מיכל הספיחה הוא גם אטום בפני מים ובעל יציבות מכאנית- עובדה המאפשרת הפעלה לאורך תקופות ארוכות. בנוסף, הגודל המוגדר של הגרגרים מבטיח הפעלה אופטימאלית של מפזרי האוויר ושל הצלחות המנפות.


Klein Adsorptionstrockner   מייבש ספיחה קומפקטי DC 1.5-7.5
אודות מחזורי הפעלה קצרים של 10 דקות, ניתן להגיע לנקודת טל נמוכה מ -40°C .המערכת פועלת באמינות מקסימאלית גם כאשר צריכת האוויר נמוכה . המכונות מצופות ציפוי מגן . התקנתן פשוטה בכל מרחב והן מתאימות לכל אפליקציה.
Kompakt Adsorptionstrockner   מייבש ספיחה קומפקטי DC 12-133
לחץ דיפרנציאלי נמוך וצריכה נמוכה של אוויר ריענון גורמים להפחתת עלויות הפעלה ועלויות תחזוקה. אך לא רק. נראה כי גם הצריכה ברמת הדחיסה תרד וכן כמויות חומר הספיחה וגודל המסנן.
המערכת תפעל ביעילות גבוהה יותר בתוספת מערכות הבקרה ECO Control basic ו- ECO Control המתאימות את ביצועי המייבש לדרישה בפועל. היחידות הקומפקטיות זמינות בתוספת מעטפת האוטמת רעש . קיימת גם אופציה להתקנה חיצונית.

Groß Adsorptionstrockner   מייבשי ספיחה גדולים DC 169-1545
מייבשי ספיחה גדולים , בעיצוב פתוח, מתאימים ללחצים עד .bar‎‏ 10 . קיימת אופציה של עד 16 bar‎‎‎‎‎‎‎‎‎‏ הם נותנים מענה לא פחות אמין והם יעילים כמו המייבשים הקומפקטים. המבנה המודולארי שלהם מאפשר הובלה והתקנה קלה. עבודות התחזוקה והתיקונים מתבצעות בקלות אודות גישה נוחה לכל חלקי המכונה.
Kombination mit Aktivkohleadsorbern   שילוב עם מיכל פחמן פעיל
המייבשים, החל מגדם DC 12 ‎ , מצוידים במיכל פחמן פעיל ACT  התואם את קיבולת המייבש. אודות לכך, איכות האוויר המופק עומדת בסטנדרטים מאוד גבוהים :כמות השמן נמוכה מ  0.003‎ mg/m³‎ . המסגרת עליה יושב מייבש הספיחה (עד לדגם DC 133 ) מאפשרת חיבור נוח למיכל הפחמן הפעיל ACT .
 
KAESER home Sitemap
More Information
מייבש ספיחה קטן
מייבשי ספיחה גדולים ומייבשים קומפקטיים
לחסוך אנרגיה עם ECO CONTROL
איך זה עובד ?
אפליקציות :
Brochure
DC

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com