אודות החברה מוצרים פרויקטים ניתוח צרכים קטלוגים חדשות ואירועים צור קשר
 
היסטוריה
  סניפים
  אחריות
 
  

היסטוריה

 

KAESER COMPRESSORS היא כיום אחת החברות המובילות בעולם בייצור מדחסים ומוצרים בתחום האוויר הדחוס. החברה מעסיקה יותר מ‑5,000 עובדים. לחברה, נציגויות העוסקות במכירות ובשירות ביותר מ‑100 מדינות על פני כל היבשות. מטה החברה נמצא בעיר קובורג ,בצפון בוואריה שבגרמניה.
חברות, מקטנות ועד גדולות ,בכל תחומי התעשייה, משתמשות במוצרי KAESER.
אבני דרך בתולדות החברה :

s_ueber.jpg

  

ההסטוריה של חברת KAESER

 

1919
בתאריך ה-27 ליוני 1919, Carl Kaeser האב, מייסד את החברה , בעיר קובורג, בתחילה כבית מלאכה. הפעילות העיקרית התמקדה בייצור חלקי מנוע לרכב, בעיקר מנועי גיר. החברה שגשגה וצוות העובדים גדל והגיע ל150- עובדים בתום מספר שנים בלבד.
 
1948
בתום מלחמת העולם השניה, בעקבות חלוקת גרמניה, החברה נותרה מנותקת מהלקוחות שלה. עלה הצורך לשקול כיוונים חדשים, ליצור שווקים חדשים בדרום ובמערב המדינה. הנסיון הוכיח עצמו כאשר הושם דגש על מנועים המשרתים את טכנולוגית המדחסים. הוחלט לחדור לשוק זה שהיווה פוטנציאל צעיר ומתפתח לעתיד מובטח. המדחס הראשון שפותח על ידי KAESER יצא לשוק ב 1948. מהר אחריו הצטרף מגוון רחב של מדחסים נוספים שהשלימו את הראשון.
 
1973
Carl Kaeser junior, בנו של המייסד, יזם מהלך אסטרטגי נוסף ופיתח את המדחס הבורגי. בלב ליבו של המדחס הורכב רוטור בעל פרופיל חדש, יעיל וחסכוני באנרגיה. בשנת 1973 , החל הייצור של מדחסים בורגיים עם בלוק הדחיסה SIGMA PROFILE -הפיתוח הייחודי של KAESER . הוא זכה להצלחה בשוק מעבר לתקוות. כך, נפתחה הדרך למיסוד המעמד של KAESER COMPRESOORS בין כל הייצרנים המובילים בעולם העוסקים בייצור מדחסים בורגיים.
 
1978
פתיחת חברת בת ראשונה  בשווצריה מסמנת את תחילתו של מערך ארגוני בין לאומי של מכירות ושירות.
 
1982
עם רכישת היצרן הצרפתי "Compresseurs Bernard", חברת KAESER מפתחת עם "Mobilair" ,סדרה של מדחסים בורגיים ניידים המיועדים לשטח הבנייה. המדחסים הניידים עדיין מיוצרים בעיר Lyon תוך הצלחה רבה.

1985
Thomas Kaeser, נכדו של המייסד, מונה למנכ"ל החברה.

1991
חברת KAESER רוכשת את יצרן המדחסים הותיק בגרמניה "Gera Kompressorenwerke". בשנת 1993, בתום שדרוג מקיף, היא פותחת בקו חדש של מפוחים בורגיים OMEGA .
 
1994
עם פיתוח המוצר "SECOTEC®", חברת KAESER משיקה סדרה שלמה של מייבשי קירור החוסכים אנרגיה. הייצור מתבצע במפעל המודרני ביותר שבעיר Gera החל משנת 1994.
 
1998
בשנה זו, KAESER מכריזה על השקת מערכת הבקרה המהפכנית SIGMA CONTROL. מערכת הבקרה "יושבת" על מחשב תעשייתי.היא משתלבת עם המדחסים הבורגיים מבית KAESER, מפחיתה את העלויות הכוללות של חיי המוצר ובנוסף משפרת ביצועים.

2001
לאחר הכניסה המוצלחת של SIGMA CONTROL, חברת KAESER "ממחשבת" את כלל מערכת האוויר הדחוס: מערכת הפיקוח והבקרה החדשנית SIGMA AIR MANAGER היא הראשונה בסוגה המשלבת את הפוטנציאל הטכנולוגי של מחשבי PC תעשייתיים ושל ערוץ האינטרנט עם הטכנולוגיות של הנדסת האוויר הדחוס. החידוש פתח את הדרך לשקיפות מלאה של העלויות בהפקת אוויר דחוס בדגש על אמינות היעילות.

2002
עם האביב, אתר ייצור חדש נחנך והוא מיועד לייצור מדחסים ניידים MOBILAIR. מדובר כאן באתר ייצור שני המצוייד במיטב החידושים הטכנולוגיים.
המפעל בעיר GERA חוגג את יום הולדתו ה 125! . המפעל הוקם בשנת 1877 על ידי Heinrich Leo כבית מלאכה בתחום היציקה והמסגרות, היה הראשון בגרמניה שבשנת 1890 התחיל והתמחה בייצור מדחסים. החל מ- 1945, "מדחסי "Leo נחשבה בגרמניה לחברה המובילה ביותר בייצור מדחסים עם שליטה על 70% בנתח השוק.

2004
בתחילת שנה זו, חברת KAESER פותחת את שעריו החדשים של מרכז פיתוח בעיר Coburg . הוא מציע למהנדסאי הפיתוח תנאי עבודה אופטימאליים. " היעד שלנו הוא ליצור פריצת דרך מהירה בשוק באמצעות מספר רב של מוצרים חדשניים ומכווני צרכים " הכריז Thomas Kaeser מנכ"ל החברה.
חברת KAESER חוללה בארגון מהפכה לוגיסטית. המרכיבים העיקריים של המערך החדש הם מתקני איחסון אנכיים ואוטומאטיים לחלוטין ומרכז חלוקה חדש. כך ניתן מענה חיוני לגידול בייצור. חברת KAESER שואפת לרף אפס הטעויות בנוסף לאספקה במועד שנקבע ושביעות רצון מלאה של הלקוח.

2009
Carl Kaeser Junior, בנו של המייסד נפטר בחודש יולי והוא בן 95.

2012
Thomas Kaeser מקבל אות כבוד עבור תרומתו לכלכלת אזור בוואריה. החברה מעסיקה יותר מ‑4400 עובדים ברחבי העולם, מתוכם 1900 בגרמניה.

2013
אפריל: בזכות טכנולוגיה מתקדמת ויעילותו היוצאת דופן, המייבש החדש SECOTEC TF 340 מגיע לקו הגמר בחלוקת פרס החדשנות המוענק בתערוכת הנובר על ידי Hermes Award היוקרתי. אודות האחסון החדשני של המסה התרמית, המייבש משיג חיסכון של 70% באנרגיה לעומת מייבשים קונבנציונליים. 

אוקטובר: הנחת אבן הפינה למרכז מחקר ופיתוח באתר הייצור ב‑Gera. היכולת להוביל חדשנות היא כוח מניע. לא רק עבור שטח ייבוש האוויר הדחוס, חברת KAESER מפתחת בהתמדה פיתוחים חדשים המבטיחים את מקומה במובילות הטכנולוגית. 

נובמבר: עם מעבר החברה לחברה SE, זאת אומרת חברה אירופאית (Societas Europaea), חברת KAESER מחזקת את האסטרטגיה הבינלאומית שלה. החברה המשפחתית בעלת השורשים העמוקים בגרמניה מציעה בכל רחבי העולם ובגאווה גדולה את האיכות "Made in Germany ".
מועצת המנהלים מורכבת מ­Thomas Kaeser Wirtsch.-Ing- ו‑ Tina-Maria Vlantoussi-Kaeser Wirtsch.-Ing

2014
טקס הנחת פינה לשני אולמות ייצור חדשים ובניין משרדים באתר הראשי שבעיר קובורג.

 
KAESER home Sitemap
More Information
מאגר מידע

ico_contactצור קשר

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privacy Policy, KAESER Compressors ( IL) (PTY) Ltd., info.israel@kaeser.com